Детектор магнітних знімачив

Детектор магнітних знімачів Детектор магнітних знімачів

5620.50грн Без ПДВ: 5620.50грн

Бездротова версія MagnetGuard - легкість, мобільність та простота в роботі!Це електронний пристрій, призначений для запобігання крадіжкам злодіями-професіоналами та визначення внесених до торговельног..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
З метою попередження крадіжок, ношою компанією був розробленнийдетектор магнітних знімачив MagnetGuard. Це автономний електронний пристрій призначений для виявлення потужних магнітних знімачів, які можуть використовуватись для несанкціонованого вилучення захистних датчиків з товарів в магазині.

Датчики детектору можуть бути встановленні на вхідних групах і кімнатах примірки товару для забезпечення виявлення магнітів в радіусі до 1.5м. Детектори сумісні з усіма типами протикрадіжних систем радіочастотного типу. Прилад оповіщення персоналу встановлюється у любому зручному для контролю місці і сигналізує о тривожних випадках відображуючи зону в якій сталося виявлення магніту. Таких приладів ,в межах магазину, може бути декілька і кожний з них може контролювати свою групу детекторів. При цьому кожен з детекторів може передавати тривожну інформацію одночасно декільком прийомним приладам сповіщаючи персонал.