Детектор магнітних знімачів

Детектор магнітних знімачів

  • Модель: Детектор магнітних знімачів
  • Наявність: Є в наявності
  • 5620.50грн

  • Без ПДВ: 5620.50грн

Бездротова версія MagnetGuard - легкість, мобільність та простота в роботі!

Це електронний пристрій, призначений для запобігання крадіжкам злодіями-професіоналами та визначення внесених до торговельного залу магазину потужних магнітних знімачів, які можуть використовуватися для несанкціонованого зняття захисних бирок з товару в магазині.

Детектор магнітів призначений для роботи в магазинах як додаткове обладнання.

Датчики можуть встановлюватися у вхідних групах магазинів, у проходах між секціями, у примірочних кімнатах та здійснювати виявлення постійних магнітів у радіусі до 1.5м (залежно від типу магніту та установок чутливості датчика). Датчики сумісні з усіма типами радіочастотних протикрадіжних систем та можуть бути встановлені безпосередньо на стійки протикрадіжних систем.

Пристрої оповіщення персоналу встановлюються в будь-якому зручному для візуального контролю місці та сигналізують про тривожні ситуації, відображаючи зону, в якій сталося виявлення магніту за допомогою звукової та світлової сигналізації. Таких пристроїв у межах магазину може бути декілька, і кожен з них може контролювати свою групу датчиків. При цьому кожен датчик може передавати тривожну інформацію одночасно декільком пристроям оповіщення персоналу.

 Датчики системи здатні вловлювати зміни магнітного поля, пов'язані з появою в зоні дії датчика постійних магнітів, аналізувати їх, адаптуватися до умов навколишньої електромагнітної обстановки, що змінюються, і, у разі детекції магнітів, передавати інформацію на пристрої оповіщення.

Датчики можуть встановлюватися у вхідних групах магазинів, у проходах між секціями, у примірочних кімнатах

Для передачі тривожної інформації використовується радіозв'язок у частотному діапазоні 2.4ГГц. Передача даних відповідає стандартам побудови персональних бездротових мереж IEEE 802.15.4 з використанням протоколів обміну даними ZigBee. Радіомережа датчиків використовує принципи передачі даних, які дозволяють спільно працювати з пристроями WiFi і Bluetooth, що використовують для зв'язку той же частотний діапазон, а також забезпечують мінімальну вразливість для спроб глушення та внесення перешкод у роботу мережі. Як захист від зловмисного перехоплення інформації та спроб «зламування» даних, що передаються між пристроями, використовуються надійні алгоритми шифрування інформації.

Датчики – детектори магнітів мають батарейне живлення та використовують оптимальні режими енергоспоживання, які дозволяють проводити заміну батарей кожні 1-1,5 роки експлуатації залежно від вибраного режиму роботи.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре