Лічильник відвідувачів

Лічильник відвідувачів двосторонній WiFi Лічильник відвідувачів двосторонній WiFi

5334.00грн Без ПДВ: 5334.00грн

Відсутність фізичного підключення до комп'ютера позбавить Вас прокладання додаткових проводів та використання специфічного програмного забезпечення, що потребує постійного контролю та обслуговування.Г..

Лічильник відвідувачів з ПО PC-01

6019.80грн Без ПДВ: 6019.80грн

Особливості програмного продукту для обробки даних лічильника відвідувачів PCounters:Конструктор звітів, за допомогою якого формується маркетингова статистика відвідуваньМожливість створення єдиної це..

Лічильник відвідувачів односторонній з WiFi Лічильник відвідувачів односторонній з WiFi

5334.00грн Без ПДВ: 5334.00грн

Підрахунок, обробка та зберігання даних за допомогою технологічних лічильників нового поколінняПринцип підрахунку ґрунтується на аналізі вимірюваної дистанції до об'єкта в матричній сітці, з появою/зн..

Лічильник відвідувачів з екраном PC-03 на батарейках

6858.00грн Без ПДВ: 6858.00грн

У комплект системи підрахунку відвідувачів магазину PC-03 входять: передавач, приймач, інструкція, чотири пальчикові батареї тип АА.Ідикатор розряду батарей, можливість самостійної легкої заміни без у..

Лічильник відвідувачів PC-02 з екраном

4648.20грн Без ПДВ: 4648.20грн

Якщо перед Вами постало питання вибору лічильника відвідувань, зверніть увагу на просту модель РС 02.Наші замовники його називають "ручний лічильник відвідувачів", "електронний лічильник людей", "меха..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)


Що таке система обліку відвідувачів.
Цей пристрій підраховує, скільки людей входить у приміщення і виходить із нього у певний проміжок часу. Деякі різновиди лічильників фіксують також напрямок руху відвідувачів. Крім того, нашою компанією представлені лічильники, що визначають кількість тих, хто пройшов повз торгову точку.
Завдяки цій інформації та зіставленню з іншими статистичними даними по магазину керівництво має можливість аналізувати та коригувати за допомогою різних заходів ефективність роботи торгової точки.


Чому купити систему обліку відвідувачів вигідно саме у компанії «Антикражка»?
Продаж та встановлення лічильників відвідувань пропонує в даний час безліч фірм. Однак після надання послуги чимало їх зникають з поля зору клієнта. Компанія «Антикражка» працює стабільно. Тут ви отримуєте не тільки якісний сертифікований продукт за оптимальною ціною. Ви отримуєте: ввічливе, кваліфіковане обслуговування (безкоштовні консультації, правильний монтаж, налаштування, гарантійний та післягарантійний сервіс) невід'ємно від послуг, що надаються.
Підтвердити це можуть багато мережевих магазинів одягу, аптеки, магазини дитячих товарів, продовольчі супермаркети, книгарні та інші, з якими нам довелося співпрацювати. Взагалі, репутація компанії «АнтикражкА» така, що реклами фірма та її продукція особливо не потребують – вдячні клієнти просто рекомендують нас своїм знайомим.
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kornel/antikrazka.com/www/system/library/response.php:118) in /home/kornel/antikrazka.com/www/index.php on line 29