Протикрадіжні бокси

Сейфер М Сейфер М

210.94грн Без ПДВ: 210.94грн

Сейфер призначений для захисту змінних лез для бритв, батарей та товарів в упаковці невеликого розміру. Протикрадіжний бокс має петлю з євроотвором для підвішування на гачки.Бокс обладнаний датчиками ..

Сейфер S Сейфер S

189.05грн Без ПДВ: 189.05грн

Протикрадіжний бокс використовується для захисту змінних лез для бритв, батарейок та невеликих упаковок з товарами. Петля для підвішування дозволяє розмістити бокс із продукцією на гачку.Бокс обладнан..

Сейфер L Сейфер L

274.62грн Без ПДВ: 274.62грн

Протикрадіжний бокс зручний для захисту упаковок з кремом або зі змінними лезами для бритв, банок з ікрою та інших товарів невеликих розмірів. Сейфер оснащений петлею з отвором для підвішування на гач..

Сейфер XL Сейфер XL

375.31грн Без ПДВ: 375.31грн

Сейфер використовується для захисту упаковок з станками для бритв, парфумерією, косметикою, портативною електронікою та аксесуарів, що підходять за габаритами під внутрішні розміри боксів. Сейфер має ..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Протикрадіжні бокси для ваших магазинів.

Спеціалісти рітейлу визнають, що магазин самообслуговування може втрачати 1-3% обороту в результаті крадіжок. Для мінімізації збитків кожен магазин і шоу-рум має бути забеспечений протикрадіжним обладнанням. Ми раді запропонувати Вам надійне рішення – протикрадіжні сейфери. Сейфери це – пластикові бокси з спеціальним замком для захисту Вашого продукту від крадіжок і зовнішнього впливу. Прозорість корпуса сейфера забезпечує доступ до інформації на упаковці товару. Сейфери мають міцний корпус і відчиняються спеціальним ключем, що виключає можливість несанкціонованого відкриття іншим чином.