Надійні протикрадіжні системи в Івано-Франківську

Надійні антикрадіжки в Івано-Франківську представлені у віртуальному каталозі компанії «Антикражка». Конкурентні ціни, оперативна доставка та консультації кваліфікованих фахівців перед покупкою обладнання забезпечать надійний захист від крадіжок у торгових залах супермаркетів, бутіків, аптек та інших об'єктах.


Антикражные системы в Ивано-Франковске


Основа антикрадіжної системи

Вибираючи обладнання для захисту продукції торгового залу від крадіжок, варто врахувати особливості позицій, що реалізуються, ширину проходу захисних воріт і місце розташування магазину. Системи захисту товарів від крадіжок складаються із трьох основних елементів:


  • датчики (бірки, етикетки, що кріпляться безпосередньо на товарну позицію);
  • деактиватори (дозволяють зняти захисний елемент із проданих лотів);
  • ворота (встановлюються на вході/виході до торгового залу та сповіщають адміністрацію або представника служби безпеки про спробу пронести неоплачений товар за межі торгової точки).

У комплект системи можуть бути включені аксесуари, що дозволяють керувати обладнанням з максимальною ефективністю та комфортом.

Купуючи протикрадіжні системи в Івано-Франківську у нашому магазині, ви можете розраховувати на якісний продукт, оперативну обробку заявки та швидку доставку за вказаною адресою.

Типи обладнання

Акустомагнітні та радіочастотні типи обладнання найбільш ефективні у супермаркетах, аптеках, магазинах біжутерії, косметики, парфумерії, а також у бутіках брендового одягу, взуття, білизни. Кожен з цих типів пристроїв має низку переваг і недоліків.


противокражные системы в Ивано-Франковске

Пристрої радіочастотного типу відрізняються доступнішою вартістю і чудово підійдуть для встановлення в магазинах одягу або товарів, побутової хімії і так далі.

Акустомагнітні системи мають більш високий показник виявлення порушень (95%), але є у них і ряд недоліків:

  • висока вартість витратних матеріалів;
  • відсутність безконтактних деактиваторів;
  • помітність на предмет продажу.

Компанія «Антикражка» рекомендує своїм клієнтам купувати антикрадіжки в Івано-Франківську в режимі онлайн. Це дозволяє суттєво економити час та гарантує задоволення всіх потреб клієнтів. Адже ви завжди можете отримати консультацію в телефонному режимі та залишити заявку поза робочим годинником нашого магазину на сайті.