Протикрадіжні системи в Одесі від виробника

Компанія «Антикражка» пропонує купити антикрадіжні системи в Одесі з доставкою додому та за конкурентною ціною. Представлене в електронному каталозі обладнання допоможе ефективно боротися з крадіжками у бутиках одягу, продуктових міні-маркетах, магазинах побутової хімії, парфумерії, косметики та інших товарів.

Антикражные системы в Одессе – АнтикражкА

 

Різновиди та характеристики протикрадіжних систем

 


Сьогодні до уваги власників торгових точок запропоновані наступні варіанти антикрадіжок:


Ворота. У продажу представлені акустомангітні та радіочастотні екземпляри. Це найбільш потрібний елемент системи захисту від крадіжки в магазинах. Вибираючи користь тієї чи іншої системи варто врахувати деякі характеристики торгового залу, ширину проходу, вид продукції, що реалізується в магазині. Такі протикрадіжні системи в Одесі користуються особливою популярністю у власників великих та середніх супермаркетів, бутиків брендової біжутерії та аксесуарів, косметики та парфумерії.

Етикетки. Її найчастіше використовують для захисту упакованих товарів. Це одноразовий елемент захисту, який утилізується разом із упаковкою після продажу продукції. Розміри та форма можуть бути різними (квадрат, прямокутник, коло тощо).

 Датчики (бірки). Належать до різновиду багаторазових захисних елементів. Касир або продавець торгової точки зобов'язаний зняти елемент захисту після продажу товару. Після цього бирка знову готова до експлуатації. Термін служби таких антикрадіжок не обмежений.

Деактиватори. Використовуються в шоу-румах, бутіках одягу та взуття, спідньої білизни, а також у продуктових магазинах та інших об'єктах комерції. Вони швидко деактивують етикетки. У продажу представлені контактні та безконтактні моделі.

Магнітні знімники. Вони дозволяють знімати жорсткі бирки з предметів одягу, іграшок, електроніки, великих аксесуарів, взуття тощо.

Противокражные системы в Одессе – АнтикражкА

Покупка в один клік

 

Надійне антикражне обладнання можна купити в інтернет-магазині «Антикражка». Оформити замовлення дуже просто, а якщо вам потрібна консультація фахівця, то завжди можете зателефонувати менеджерам компанії або залишити свої дані для зворотного дзвінка.