Sigma MAX PRO (віддалений сервіс та моніторинг)

Sigma MAX PRO (віддалений сервіс та моніторинг)

  • Модель: Sigma MAX PRO
  • Наявність: Є в наявності
  • 28851.90грн

  • Без ПДВ: 28851.90грн

Перша в Україні система з можливістю віддаленого сервісу та моніторингу стану системи WIFI каналом, спеціально розроблена для захисту широких проходів.

Міцна інноваційна конструкція виконана з високоякісного алюмінію та удароміцного пластику має високі технічні та споживчі характеристики. Це дозволило продовжити термін експлуатації обладнання у кілька разів порівняно з аналогами, представленими на Українському ринку.

Антикражна система Sigma MAX PRO оснащена сучасною електронною частиною, що відповідає за стабільне та надійне функціонування, дозволяючи захистити вхідну групу шириною до 4,8м, залежно від типу обраного антикражного датчика.

Конкурентні переваги

1. Високий рівень детекції до 4,8м.

2. Відсутність ПЗ. Робота з налаштування, збору статистики, аналітики ведеться у WEB інтерфейсі з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет, і браузера, що підтримує роботу інтернет. Додатково інтерфейс USB за відсутності WIFI мережі.

3. Віддалене, оперативне налаштування системи в будь-якій точці світу.

4. Швидкий доступ до всіх можливостей системи (налаштування та моніторинг стану системи) може здійснювати будь-який, який має доступ до персонального кабінету власника обладнання.

5. Високий рівень електробезпеки, на систему подається безпечна напруга 36В.

6. Інноваційна функція моніторингу шумів самостійно переведе один або кілька каналів системи в режим зниженої чутливості, у випадках випадкового або спеціально спровокованого спрацювання системи. При цьому система буде працездатна і реагуватиме на мітки, що потрапляють в зону її дії. Як тільки шумове тло прийде в норму, система самостійно перейде в нормальний режим роботи.

7. Функція відсікання бічних полів, що дозволяє розмістити товар набагато ближче до антикражної системи, тим самим економлячи торгові площі.

8. Проста та зручна мережева інтеграція з іншими системами безпеки, відеоспостереження, контролю доступу

9. Низьке енергоспоживання трохи більше 40 Вт.

10. Сумісність у роботі з акустомагнітними системами інших виробників.

11. Системи сертифіковані в Україні.

Протикрадіжне обладнання розроблено в Україні, у тому числі й плати електроніки від компанії партнера "Тагарт-Україна". Використовуються високоякісні компоненти та матеріали відомих світових виробників. Термін служби деяких із них понад 160 тис. годин, що дорівнює 17 рокам. Контроль якості на всіх етапах виробництва дозволив досягти практично повної відсутності виходу з ладу обладнання у гарантійний період.

12. Оптимальна вартість

13. Гарантія від виробника 36 місяців!

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре