Plexi AM wifi (віддаленний сервіс та моніторинг)

Plexi AM wifi (віддаленний сервіс та моніторинг)

  • Модель: Plexi AM (WIFI)
  • Наявність: Є в наявності
  • 43090.50грн

  • Без ПДВ: 43090.50грн

Антикражна система Plexi AM. Перша в Україні система з можливістю віддаленого сервісу та моніторингу стану системи WIFI каналом.

 Plexi AM протикрадіжна система преміального рівня виготовлена ​​з високоякісного плексиоказу та нержавіючої сталі. Система поєднує у собі елегантний дизайн та передові технології.

Антикражна система Plexi AM оснащена сучасною електронною частиною, що відповідає за стабільне та надійне функціонування, дозволяючи захистити вхідну групу шириною до 4,5м, залежно від типу обраного антикражного датчика.

Конкурентні переваги:

1. Високий рівень детекції до 4,5м.

2. Відсутність ПЗ. Робота з налаштування, збору статистики, аналітики ведеться у WEB інтерфейсі з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет, і браузера, що підтримує роботу інтернет. Додатково інтерфейс USB за відсутності WIFI мережі.

3. Віддалене, оперативне налаштування системи в будь-якій точці світу.

4. Швидкий доступ до всіх можливостей системи (налаштування та моніторинг стану системи) може здійснювати будь-який, який має доступ до персонального кабінету власника обладнання.

5. Високий рівень електробезпеки, на систему подається безпечна напруга 36В.

6. Інноваційна функція моніторингу шумів самостійно переведе один або кілька каналів системи в режим зниженої чутливості, у випадках випадкового або спеціально спровокованого спрацювання системи. При цьому система буде працездатна і реагуватиме на мітки, що потрапляють в зону її дії. Як тільки шумове тло прийде в норму, система самостійно перейде в нормальний режим роботи.

7. Функція відсікання бічних полів, що дозволяє розмістити товар набагато ближче до антикражної системи, тим самим економлячи торгові площі.

8. Проста та зручна мережева інтеграція з іншими системами безпеки, відеоспостереження, контролю доступу

9. Низьке енергоспоживання трохи більше 40 Вт.

10. Сумісність у роботі з акустомагнітними системами інших виробників.

11. Системи сертифіковані в Україні.

Протикрадіжне обладнання розроблено в Україні, у тому числі й плати електроніки від компанії партнера "Тагарт-Україна". Використовуються високоякісні компоненти та матеріали відомих світових виробників. Термін служби деяких із них понад 160 тис. годин, що дорівнює 17 рокам. Контроль якості на всіх етапах виробництва дозволив досягти практично повної відсутності виходу з ладу обладнання у гарантійний період.

12. Оптимальна вартість

13. Гарантія від виробника 36 місяців!

Технологія
Технологія Акустомагнітна
Робоча частота
Робоча частота 58 кГц
Габаритні розміри
Габаритні розміри 1540х400х100(основа)
Колір
Колір Прозорий плексіглас
Матеріал виконання
Матеріал виконання Прозорий плексіглас, нержавіюча сталь
Живлення
Живлення АС 36В, 2А
Види оповіщення
Види оповіщення Звукова і світлова
Інтерфейс параметрів налаштування
Інтерфейс параметрів налаштування Віддаленний доступ по wifi каналу, USB інтерфейс, вбудованний осцилограф, спектроаналізатор, графічний режим синхронізації.
Детекція на захисну етикетку
Детекція на захисну етикетку до 2 м + 1 м с з обох сторін системи. Можливість захисту входної групи до 4м.
Детекція на захисий датчик
Детекція на захисний датчик до 2,4 м + 1,2 м с з обох сторін системи. Можливість захисту входної групи до 4,8м. (в залежності від типу датчику)
Гарантія
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре