Shadow Large

Shadow Large

  • Модель: Shadow large
  • Наявність: Є в наявності
  • 14800.65грн

  • Без ПДВ: 14800.65грн

В антикрадіжних антенах даного типу реалізована можливість розміщення зовнішньої реклами. Цілісні бічні панелі є базою для розміщення зображення товару, логотипу компанії або будь-якої іншої інформації, яка може як привернути більшу увагу до самого товару, так і підвищити імідж та впізнаваність компанії.

Цю просту процедуру можна провести двома методами:

1. Використання матеріалів на основі клею для розміщення на пластикову поверхню антени

2. Оснащення антен спеціальними «кишенями» із прозорого пластику (Опція).

Такий спосіб дозволить Вам або персоналу магазину легко, без використання інструменту та часткового розбирання антен, змінити рекламний постер за лічені хвилини.

Особливістю антикрадіжної системи Shadow Large є покращені технічні характеристики, що дозволяють досягти високого рівня детекції в проходах шириною до 2м!!!

 Міцна конструкція виконана з високоякісного алюмінію та удароміцного пластику має високі технічні та споживчі характеристики. Це дозволило продовжити термін експлуатації обладнання у кілька разів порівняно з аналогами, представленими на Українському ринку.

Антикражна система Shadow Large оснащена сучасною електронною частиною, що відповідає за стабільне та надійне функціонування, дозволяючи захистити всього двома антенами вхідну групу шириною до 2м, залежно від типу обраного антикражного датчика.

Завдяки новій технології обробки сигналу DSP (Digital Signal Processing) суттєво підвищується точність та швидкість детекції антикрадіжних датчиків.

Також реалізується складний алгоритм фільтрації перешкод завдяки технології ABNF (автоматичний фільтр перешкод).

Автоматичний контроль чутливості (SSC) та автоматичне регулювання посилення (AGC) дозволяють завжди досягти необхідного рівня детекції системи навіть на широких проходах.

Ще одним плюсом антикрадіжної системи Shadow Large є дуже низьке споживання електроенергії (9Вт)!!!!, що дозволяє знизити витрати на експлуатацію антикрадіжного обладнання та магазину загалом.

Відмінною рисою лінійки антикрадіжних систем Optima Large у порівнянні з попередніми поколіннями, виконаними із сталевих гнутих труб, є сучасний елегантний дизайн та додаткова можливість розміщувати рекламний матеріал на панелях антикрадіжних антен.

Привабливе оформлення вхідної групи магазину сприяє залученню потенційних та закріпленню постійних покупців. Як відомо, відвідувач не завжди входить до магазину з чітким наміром придбати певний товар.

В наш час антикрадіжні системи розглядаються не тільки як засіб захисту товарів від крадіжок, а й як місце безпосереднього розміщення рекламного матеріалу для створення фірмового стилю магазину.

Захистивши товар від крадіжок, Ви також робите внесок у успішну реалізацію своїх товарів та підвищите ефективність комерційної діяльності.

Технологія
Технологія Радіочастотна
Робоча частота
Робоча частота 8,2 МГц
Габаритні розміри
Габаритні розміри 1520х400х40мм
Колір
Колір Світло сірий
Матеріал виконання
Матеріал виконання Анодованний алюміній, ударостійкий пластик
Живлення
Живлення DC 24В, 2А
Види оповіщення
Види оповіщення Звукова і світлова
Інтерфейс параметрів налаштування
Інтерфейс параметрів налаштування Ручне налаштування
Детекція на захисну етикетку
Детекція на захисну етикетку до 1,4м (в залежності від розміру і типу етикетки)
Детекція на захисий датчик
Детекція на захисний датчик до 2м (в залежності від розміру і типу датчика)
Гарантія
Гарантія 24 місяця

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре