Aquarell WIFI (Віддалений сервіс і моніторинг)

Aquarell WIFI (Віддалений сервіс і моніторинг)

  • Модель: Aquarell WIFI
  • Наявність: Є в наявності
  • 19859.10грн

  • Без ПДВ: 19859.10грн

Перша в Україні система з можливістю віддаленого сервісу та моніторингу стану системи WIFI каналом, спеціально розроблена для захисту широких проходів.

Міцна інноваційна конструкція виконана з високоякісного алюмінію та удароміцного пластику має високі технічні та споживчі характеристики. Це дозволило продовжити термін експлуатації обладнання у кілька разів порівняно з аналогами, представленими на Українському ринку.

В антикрадіжних антенах даного типу реалізована можливість розміщення зовнішньої реклами. Цілісні бічні панелі є базою для розміщення зображення товару, логотипу компанії або будь-якої іншої інформації, яка може як привернути більшу увагу до самого товару, так і підвищити імідж та впізнаваність компанії.

Цю просту процедуру можна провести двома методами:


1. Використання матеріалів на основі клею для розміщення на пластикову поверхню антени


2. Оснащення антен спеціальними «кишенями» із прозорого пластику (Опція).


Такий спосіб дозволить Вам або персоналу магазину легко, без використання інструменту та часткового розбирання антен, змінити рекламний постер за лічені хвилини.

Антикражна система Aqarell MAX PRO оснащена сучасною електронною частиною, що відповідає за стабільне та надійне функціонування, що дозволяє захистити вхідну групу шириною до 3,4м, залежно від типу обраного антикражного датчика.


Конкурентні переваги:

1. Високий рівень детекції до 3,4м.

2. Відсутність ПЗ. Робота з налаштування, збору статистики, аналітики ведеться у WEB інтерфейсі з будь-якого пристрою, що має вихід в інтернет, і браузера, що підтримує роботу інтернет. Додатково інтерфейс USB за відсутності WIFI мережі.

3. Віддалене, оперативне налаштування системи з будь-якої точки світу.

4. Швидкий доступ до всіх можливостей системи (налаштування та моніторинг стану системи) може здійснювати будь-який, який має доступ до персонального кабінету власника обладнання.

5. Високий рівень електробезпеки, на систему подається безпечна напруга 36В.

6. Інноваційна функція моніторингу шумів самостійно переведе один або кілька каналів системи в режим зниженої чутливості, у випадках випадкового або спеціально спровокованого спрацювання системи. При цьому система буде працездатна і реагуватиме на мітки, що потрапляють в зону її дії. Як тільки шумове тло прийде в норму, система самостійно перейде в нормальний режим роботи.

7. Функція відсікання бічних полів, що дозволяє розмістити товар набагато ближче до антикражної системи, тим самим економлячи торгові площі.

8. Проста та зручна мережева інтеграція з іншими системами безпеки, відеоспостереження, контролю доступу

9. Низьке енергоспоживання трохи більше 40 Вт.

10. Сумісність у роботі з акустомагнітними системами інших виробників.

11. Системи сертифіковані в Україні.

Протикрадіжне обладнання розроблено в Україні, у тому числі й плати електроніки від компанії партнера "Тагарт-Україна". Використовуються високоякісні компоненти та матеріали відомих світових виробників. Термін служби деяких із них понад 160 тис. годин, що дорівнює 17 рокам. Контроль якості на всіх етапах виробництва дозволив досягти практично повної відсутності виходу з ладу обладнання у гарантійний період.

12. Оптимальна вартість

13. Гарантія від виробника 36 місяців!

Технологія
Технологія Акустомагнітна
Робоча частота
Робоча частота 58кГц
Габаритні розміри
Габаритні розміри 1520х400х40мм
Колір
Колір Світло сірий
Матеріал виконання
Матеріал виконання Анодованний алюміній, ударостійкий пластик
Живлення
Живлення АС 36В 2А
Види оповіщення
Види оповіщення Звукова і світлова
Інтерфейс параметрів налаштування
Інтерфейс параметрів налаштування Віддаленний доступ по wifi каналу, USB інтерфейс, вбудованний осцилограф, спектроаналізатор, графічний режим синхронізації.
Детекція на захисну етикетку
Детекція на захисну етикетку до 1,4 м + 0,6 м с з обох сторін системи. Можливість захисту входної групи до 2,6м.
Детекція на захисий датчик
Детекція на захисний датчик до 1,8 м + 0,8 м с з обох сторін системи. Можливість захисту входної групи до 3,4м. (в залежності від типу датчику)
Гарантія
Гарантія 36 місяців

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре