Shadow mono

Shadow mono

  • Модель: Shadow mono
  • Наявність: Є в наявності
  • 14800.65грн

  • Без ПДВ: 14800.65грн

Якщо приміщення Вашого магазину не дозволяє встановити дві антикрадіжні антени або необхідно захистити міжкасові проходи зверніть увагу на Моно систему, яка складається всього з 1 стійки (антикражної антени). Високі технічні характеристики та якісні комплектуючі допоможуть Вам надійно захистити товар від крадіжок.


 Відмінною рисою протикрадіжного обладнання Shadow Mono у порівнянні з попередніми поколіннями антикрадіжних систем, виконаних із сталевих гнутих труб, є сучасний елегантний дизайн та можливість розміщувати рекламний матеріал на панелях протикрадіжних стійок.


Незважаючи на тонкі та вузькі протикрадіжні антени, які гармонують практично з будь-яким дизайном, протикрадіжне обладнання має високі технічні характеристики та інтелектуальний алгоритм роботи в умовах перешкод.


Корпус антен виготовлений з високоміцного алюмінієвого профілю, а основа виконана із сталі, що дозволяє здійснювати надійне кріплення до підлоги та протистояти навіть навмисному фізичному впливу на протикрадіжне обладнання.

В антикрадіжних антенах даного типу реалізована можливість розміщення зовнішньої реклами.


Цілісні бічні панелі є базою для розміщення зображення товару, логотипу компанії або будь-якої іншої інформації, яка може як привернути більшу увагу до самого товару, так і підвищити імідж та впізнаваність компанії.


Цю просту процедуру можна провести двома методами:


1. Використання матеріалів на основі клею для розміщення на пластикову поверхню антени


2. Оснащення антен спеціальними «кишенями» із прозорого пластику.


Такий спосіб дозволить Вам або персоналу легко, без використання інструменту та часткового розбирання антен, змінити рекламний постер за лічені хвилини.

Ця опція є додатковою.

Антикражні системи Shadow Mono оснащені сучасною електронною частиною, що відповідає за стабільне та надійне функціонування.

Завдяки новій технології обробки сигналу DSP (Digital Signal Processing) суттєво підвищується точність та швидкість детекції антикрадіжних датчиків.

Автоматичний контроль чутливості (SSC) та автоматичне регулювання посилення (AGC) дозволяють завжди досягти необхідного рівня детекції системи навіть на широких проходах.


Немаловажною перевагою протикрадіжного обладнання є дуже низьке споживання електроенергії (9Вт), що дозволяє знизити витрати на експлуатацію обладнання.

Технологія
Технологія Радіочастотна
Робоча частота
Робоча частота 8,2 МГц
Габаритні розміри
Габаритні розміри 1520х400х40мм
Колір
Колір Світло сірий
Матеріал виконання
Матеріал виконання Анодованний алюміній, ударостійкий пластик
Живлення
Живлення DC 24В, 2А
Види оповіщення
Види оповіщення Звукова і світлова
Інтерфейс параметрів налаштування
Інтерфейс параметрів налаштування Ручне налаштування
Детекція на захисну етикетку
Детекція на захисну етикетку до 1,7м(в залежності від розміру і типу етикетки) До 85см з кожної сторони антени
Детекція на захисий датчик
Детекція на захисний датчик до 2,2м (в залежності від розміру і типу датчика) до 1.1 м з кожної сторони антени
Гарантія
Гарантія 24 місяця

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре