Знімачі та деактиватори

Деактиватор з панеллю РЧ (без звуку) Деактиватор з панеллю РЧ (без звуку)

2667.00грн Без ПДВ: 2667.00грн

Безконтактні радіочастотні деактиватори дуже зручні у роботі касирів.Складаються з блоку деактиватора та панелі, над якою безпосередньо відбувається деактивація.Панель може бути встановлена як на стол..

Безконтактний деактиватор АМ

4572.00грн Без ПДВ: 4572.00грн

Новий безконтактний деактиватор акустомагнітної технології поєднує переваги попередніх моделей, а саме компактні розміри, зручність ефективної безконтактної деактивації до 10см. Можливість розміщення ..

Деактиватор с панеллю РЧ (зі звуком) Деактиватор с панеллю РЧ (зі звуком)

3429.00грн Без ПДВ: 3429.00грн

Безконтактні радіочастотні деактиватори дуже зручні у роботі касирів.Складаються з блоку деактиватора та панелі, над якою безпосередньо відбувається деактивація.Панель може бути встановлена ​​як на ст..

Деактиватор контактний

952.50грн Без ПДВ: 952.50грн

Деактиватор акустомагнітних міток призначений для "нейтралізації" захисту, що розташована на товарі.Акустомагнітний деактиватор є контактним, тобто мітка у процесі деактивації має безпосередньо контак..

Деактиватор РЧ без панелі Деактиватор РЧ без панелі

2667.00грн Без ПДВ: 2667.00грн

Деактиватор радіочастотний (Україна) нейтралізує протикрадіжні етикетки, що працюють на частоті 8,2MHz.Цей електронний пристрій переводить захисні мітки в неактивне положення, щоб покупець міг залишит..

Знімач посиленний Знімач посиленний

1714.50грн Без ПДВ: 1714.50грн

Підходить для зняття практично всіх типів антикрадіжних датчиків, зокрема:Гольф таг 45ммГольф таг 54 ммГольф таг 63 ммМікроPensil TagПляшкових датчиківБанкового датчикаКріпиться до касового столуМагні..

Знімач механічний Super Tag Знімач механічний Super Tag

2286.00грн Без ПДВ: 2286.00грн

Ручний знімач призначений для датчиків із механічним типом замку (Super Tag). Знімач може бути закріплений на касовому вузлі або в будь-якому іншому зручному місці за допомогою гнучкого металевого шну..

Знімач з тросом

1905.00грн Без ПДВ: 1905.00грн

Надійно кріпиться до касового місця, що підвищує зручність касирів у використанні та захищає від крадіжок зловмисниками.Магнітне зусилля 12000ГсДовжина троса 100 см..

Знімач для датчиків Stop Lock Знімач для датчиків Stop Lock

571.50грн Без ПДВ: 571.50грн

Магніт зручний у використанні завдяки своїм малим розмірам.Має вигляд брелока, підходить для зняття лише для захисних датчиків Stop Lock..

Знімач стандартний Знімач стандартний

1371.60грн Без ПДВ: 1371.60грн

Підходить для зняття таких антикражних датчиків, якМікроPencilДатчик CheckpointКріпиться до касового столу..

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

 Деактиватор протикрадіжного обладнання: що це та які типи існують.

Деактиватор або знімач антикрадіжних датчиків та бірок – це спеціальний пристрій, який нейтралізує захист антикрадіжного обладнання в магазинах та супермаркетах. Девайс встановлюється на касі і за його допомогою співробітник «знімає» захист із сплаченого товару.


Ви можете купити знімач антикрадіжки трьох типів:


1. Радіочастотний.


2. Акустомагнітний.


3. Електромагнітний.


Звертаємо увагу покупців, що технології не взаємозамінні. Якщо у вашому магазині працює радіочастотна захисна система, то монтувати акустомагнітні деактиватори етикеток та датчиків не можна.


У нашому інтернет-магазині ви зможете купити контактний, безконтактний або дистанційний знімач протикрадіжних бірок та іншого захисного обладнання. Асортимент постійно поповнюється новими моделями, тому наші покупці завжди зможуть придбати зручний та функціональний пристрій для своєї торгової точки.


Контактні екземпляри нейтралізують антикрадіжку під час прямого контакту з нею – це найпопулярніший варіант, який відрізняється високою частотою спрацьовування та прийнятною ціною. Дистанційний деактиватор антикражних етикеток здатний зняти захист із товару на висоті близько 20-25 сантиметрів від панелі пристрою. Це значно полегшує роботу касира. Також у каталозі представлена ​​посилена модель, яка здатна деактивувати захист будь-якого антикражного обладнання, включаючи черепашки 45-63 міліметри, пляшкові та баночні датчики тощо.


У нас представлений деактиватор антикрадіжних датчиків зі звуковим сигналом та безшумні екземпляри. Ми пропонуємо продукцію від перевірених постачальників, тому наші покупці можуть бути впевнені у високій якості придбаних товарів. Моделі мають тривалий термін служби (все залежить від умов експлуатації). Розміщувати можна на будь-якому виді кас, що спрощує їхню експлуатацію на об'єкті.


У нашому магазині ви зможете придбати деактиватор протикрадіжних етикеток з гарантією та безкоштовним встановленням у вашому магазині. Дізнатися подробиці можна за контактними номерами телефонів!


Як зробити замовлення обладнання у нашому магазині

Купити знімач протикрадіжних датчиків та бірок у нашому інтернет-магазині «Антикражка» можна в режимі онлайн. Зробити це в один клік можна за допомогою вашого смартфона або комп'ютера. Також, при необхідності, замовлення можуть прийняти в телефонному режимі наші менеджери.


Щоб зробити замовлення, відкрийте сторінку з вибраним товаром, вкажіть кількість та клацніть на кнопку «Купити». Також, продукцію, що цікавить, ви можете додати в розділ «Вибране», якщо ще не визначилися з вибором. У розділі «Кошик» заповніть коротку анкету з вашими контактними даними та виберіть спосіб оплати: готівкою або безготівковим розрахунком.


Доставка здійснюється по всій території України. Також є можливість самовивезення продукції із нашого складу.


Залишились питання? Телефонуйте за номерами телефонів, і наші менеджери вас проконсультують!