Акустомагнітні

Безконтактний деактиватор АМ

4496.40грн Без ПДВ: 4496.40грн

Новий безконтактний деактиватор акустомагнітної технології поєднує переваги попередніх моделей, а саме компактні розміри, зручність ефективної безконтактної деактивації до 10см. Можливість розміщення ..

Деактиватор контактний

936.75грн Без ПДВ: 936.75грн

Деактиватор акустомагнітних міток призначений для "нейтралізації" захисту, що розташована на товарі.Акустомагнітний деактиватор є контактним, тобто мітка у процесі деактивації має безпосередньо контак..

Знімач посиленний Знімач посиленний

1686.15грн Без ПДВ: 1686.15грн

Підходить для зняття практично всіх типів антикрадіжних датчиків, зокрема:Гольф таг 45ммГольф таг 54 ммГольф таг 63 ммМікроPensil TagПляшкових датчиківБанкового датчикаКріпиться до касового столуМагні..

Знімач механічний Super Tag Знімач механічний Super Tag

2248.20грн Без ПДВ: 2248.20грн

Ручний знімач призначений для датчиків із механічним типом замку (Super Tag). Знімач може бути закріплений на касовому вузлі або в будь-якому іншому зручному місці за допомогою гнучкого металевого шну..

Знімач з тросом

1873.50грн Без ПДВ: 1873.50грн

Надійно кріпиться до касового місця, що підвищує зручність касирів у використанні та захищає від крадіжок зловмисниками.Магнітне зусилля 12000ГсДовжина троса 100 см..

Знімач для датчиків Stop Lock Знімач для датчиків Stop Lock

562.05грн Без ПДВ: 562.05грн

Магніт зручний у використанні завдяки своїм малим розмірам.Має вигляд брелока, підходить для зняття лише для захисних датчиків Stop Lock..

Знімач стандартний Знімач стандартний

1348.92грн Без ПДВ: 1348.92грн

Підходить для зняття таких антикражних датчиків, якМікроPencilДатчик CheckpointКріпиться до касового столу..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)

Акустомагнітні деактиватори та знімачі

На сайті інтернет-магазину «Антикражка» ви можете придбати акустомагнітні деактиватори та знімачі. Ми пропонуємо покупцям великий вибір якісних, сертифікованих та функціональних моделей від найкращих виробників. На всю продукцію діє гарантія. Устаткування підходить для більшості типів кас та зручно в експлуатації. Асортименти постійно поповнюються новим обладнанням, тому наші покупці завжди зможуть придбати сучасні пристрої для своєї торгової точки.


Акустомагнітні знімники: принцип роботи та різновиди

Акустомагнітний знімач рекомендовано експлуатувати у продуктових маркетах, магазинах одягу та побутової техніки. В основному вони використовуються для зняття захисту з продукції в м'яких упаковках, наприклад, кави, цукерки, чай і так далі, а також коробок, де знаходяться прилади для дому та різних речей у шоурумах, бутіках. Не рекомендується застосовувати АМ деактиватори, етикетки та датчики для захисту гаджетів та девайсів, що генерують магнітне поле, щоб обладнання не вийшло з ладу.У нашому інтернет-магазині ви можете придбати деактиватор акустомагнітних етикеток та бирок двох типів:


• контактні;


• безконтактні.


Вибір моделі залежить від експлуатаційних умов і товарів, що реалізуються в магазині. Адже продукцію різного призначення та габаритних розмірів потрібно захищати спеціальним обладнанням. Наприклад, якщо етикетка поміщається всередину коробки або упаковки, то в такому разі краще підійде акустомагнітний деконтактний безконтактний. Сучасні моделі мають зручне компактне розташування панелі пристрою на поверхні каси. Зняти захист із етикетки або бирки можна до 20 сантиметрів, що значно полегшує роботу касиру. Крім того, відсутність об'ємного блоку управління звільняє робочий простір. Потрібне постійне підключення до електромережі.


Контактний акустомагнітний деактиватор, навпаки, не потребує підключення до мережі. Але для того, щоб спрацювала нейтралізація захисту, необхідно піднести товар до чутливої ​​панелі приладу. Представлені у нашому каталозі моделі підходять для всіх видів кас. Висока чутливість забезпечує миттєве зняття захисних властивостей з товару, що купується.


Наш майстер встановить акустомагнітне обладнання на об'єкті безкоштовно. Бажаєте дізнатися подробиці? Телефонуйте нашим менеджерам.


Як зробити купівлю деактиваторів захисних бірок та етикеток у режимі онлайн.

Інтернет-магазин «Антикрижка» пропонує якісні та сертифіковані наймачі акустомагнітного типу. Це можна зробити лише в один клік на нашому сайті! Відкрийте сторінку з обраною моделлю, вкажіть кількість та клацніть на кнопку «Купити». Товар автоматично опиниться в «Кошику», де необхідно буде заповнити анкету з вашими контактними даними та вибрати спосіб оплати.


Ми приймаємо готівку та безготівковий розрахунок. Доставка здійснюється українськими поштовими службами на всій території країни. Також можна забрати продукцію із нашого складу самостійно.


Залишились питання? Телефонуйте нашим менеджерам за номерами телефонів! Ми проконсультуємо вас та допоможемо вибрати потрібне обладнання.


Чекаємо на ваші замовлення та звернення вже сьогодні!