Радіочастотні

Деактиватор з панеллю РЧ (без звуку) Деактиватор з панеллю РЧ (без звуку)

2667.00грн Без ПДВ: 2667.00грн

Безконтактні радіочастотні деактиватори дуже зручні у роботі касирів.Складаються з блоку деактиватора та панелі, над якою безпосередньо відбувається деактивація.Панель може бути встановлена як на стол..

Деактиватор с панеллю РЧ (зі звуком) Деактиватор с панеллю РЧ (зі звуком)

3429.00грн Без ПДВ: 3429.00грн

Безконтактні радіочастотні деактиватори дуже зручні у роботі касирів.Складаються з блоку деактиватора та панелі, над якою безпосередньо відбувається деактивація.Панель може бути встановлена ​​як на ст..

Деактиватор РЧ без панелі Деактиватор РЧ без панелі

2667.00грн Без ПДВ: 2667.00грн

Деактиватор радіочастотний (Україна) нейтралізує протикрадіжні етикетки, що працюють на частоті 8,2MHz.Цей електронний пристрій переводить захисні мітки в неактивне положення, щоб покупець міг залишит..

Знімач посиленний Знімач посиленний

1714.50грн Без ПДВ: 1714.50грн

Підходить для зняття практично всіх типів антикрадіжних датчиків, зокрема:Гольф таг 45ммГольф таг 54 ммГольф таг 63 ммМікроPensil TagПляшкових датчиківБанкового датчикаКріпиться до касового столуМагні..

Знімач для датчиків Stop Lock Знімач для датчиків Stop Lock

571.50грн Без ПДВ: 571.50грн

Магніт зручний у використанні завдяки своїм малим розмірам.Має вигляд брелока, підходить для зняття лише для захисних датчиків Stop Lock..

Знімач стандартний Знімач стандартний

1371.60грн Без ПДВ: 1371.60грн

Підходить для зняття таких антикражних датчиків, якМікроPencilДатчик CheckpointКріпиться до касового столу..

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)


Радіочастотні деактиватори та знімачі

На сайті інтернет-магазину «Антикражка» ви можете придбати деактиватори та знімачі. Ми пропонуємо покупцям великий вибір якісних, сертифікованих та функціональних моделей від найкращих виробників. На всю продукцію діє гарантія. Устаткування підходить для більшості типів кас та зручно в експлуатації. Асортименти постійно поповнюються новим обладнанням, тому наші покупці завжди зможуть придбати сучасні пристрої для своєї торгової точки.


Радіочастотніі знімники: принцип роботи та різновиди

Радіочастотний знімач рекомендовано експлуатувати у продуктових маркетах, магазинах одягу та побутової техніки. В основному вони використовуються для зняття захисту з продукції в м'яких упаковках, наприклад, кави, цукерки, чай і так далі, а також коробок, де знаходяться прилади для дому та різних речей у шоурумах, бутіках. .

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати деактиватор радіочастотних етикеток та бирок двох типів:


• зі звуком;


• без звуку.


Вибір моделі залежить від експлуатаційних умов і товарів, що реалізуються в магазині. Адже продукцію різного призначення та габаритних розмірів потрібно захищати спеціальним обладнанням. Наприклад, якщо етикетка поміщається всередину коробки або упаковки, то в такому разі краще підійде деактиваор зі звуком для кращої індикації процесу деактивації. Сучасні моделі мають зручне компактне розташування панелі пристрою на поверхні каси. Зняти захист із етикетки або бирки можна до 20 сантиметрів, що значно полегшує роботу касиру. Крім того, відсутність об'ємного блоку управління звільняє робочий простір. Потрібне постійне підключення до електромережі.

Наш майстер встановить  обладнання на об'єкті безкоштовно. Бажаєте дізнатися подробиці? Телефонуйте нашим менеджерам.


Як зробити купівлю деактиваторів захисних бірок та етикеток у режимі онлайн.

Інтернет-магазин «Антикрижка» пропонує якісні та сертифіковані зніймачі та деактиватори радіочастотного типу. Це можна зробити лише в один клік на нашому сайті! Відкрийте сторінку з обраною моделлю, вкажіть кількість та клацніть на кнопку «Купити». Товар автоматично опиниться в «Кошику», де необхідно буде заповнити анкету з вашими контактними даними та вибрати спосіб оплати.


Ми приймаємо готівку та безготівковий розрахунок. Доставка здійснюється українськими поштовими службами на всій території країни. Також можна забрати продукцію із нашого складу самостійно.


Залишились питання? Телефонуйте нашим менеджерам за номерами телефонів! Ми проконсультуємо вас та допоможемо вибрати потрібне обладнання.


Чекаємо на ваші замовлення та звернення вже сьогодні!