Optima mono

Optima mono

  • Модель: Optima моно
  • Наявність: Є в наявності
  • 14051.25грн

  • Без ПДВ: 14051.25грн

Якщо приміщення Вашого магазину не дозволяє встановити дві антикрадіжні антени або необхідно захистити міжкасові проходи зверніть увагу на Моно систему, яка складається всього з 1 стійки (антикражної антени). Високі технічні характеристики та якісні комплектуючі допоможуть Вам надійно захистити товар від крадіжок.

Відмінною рисою протикрадіжного обладнання Optima Mono у порівнянні з попередніми поколіннями антикрадіжних систем, виконаних із сталевих гнутих труб, є сучасний елегантний дизайн та опціональна можливість розміщувати рекламний матеріал на панелях протикрадіжних стійок.
Незважаючи на тонкі та вузькі протикрадіжні антени, які гармонують практично з будь-яким дизайном, протикрадіжне обладнання має високі технічні характеристики та інтелектуальний алгоритм роботи в умовах перешкод.
Корпус антен виготовлений з високоміцного алюмінієвого профілю, а основа виконана із сталі, що дозволяє здійснювати надійне кріплення до підлоги та протистояти навіть навмисному фізичному впливу на протикрадіжне обладнання.


Антикражні системи Optima Mono оснащені сучасною електронною частиною, що відповідає за стабільне та надійне функціонування.
Завдяки новій технології обробки сигналу DSP (Digital Signal Processing) суттєво підвищується точність та швидкість детекції антикрадіжних датчиків.
Автоматичний контроль чутливості (SSC) та автоматичне регулювання посилення (AGC) дозволяють завжди досягти необхідного рівня детекції системи навіть на широких проходах.
Немаловажною перевагою протикрадіжного обладнання є дуже низьке споживання електроенергії (9Вт), що дозволяє знизити витрати на експлуатацію обладнання.


 Гарантія від виробника 24 місяці.
Технологія
Технологія Радіочастотна
Робоча частота
Робоча частота 8,2 МГц
Габаритні розміри
Габаритні розміри 1520х400х40мм
Колір
Колір Світло сірий
Матеріал виконання
Матеріал виконання Анодованний алюміній, ударостійкий пластик
Живлення
Живлення DC 24В, 2А
Види оповіщення
Види оповіщення Звукова і світлова
Інтерфейс параметрів налаштування
Інтерфейс параметрів налаштування Ручне налаштування
Детекція на захисну етикетку
Детекція на захисну етикетку До 1,7м (в залежності від розміру і типу етикетки) до 85см з кожної сторони антенни
Детекція на захисий датчик
Детекція на захисний датчик До 2.2м (в залежності від розміру і типу етикетки)) до 1.1 метра з кожної сторони антенни
Гарантія
Гарантія 24 місяця

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре