Захист від крадіжок в магазині. Як вирішити це питання.

Який захист від крадіжок у магазинах підійде найкраще? Продукцію якого виробника вибрати? Де купити вигідно та з доставкою до дверей? Якщо ви все ще шукаєте відповіді на такі запитання, то знаходитеся в потрібному місці. На сайті компанії «Антикражка» ви знайдете відповіді на всі питання, зможете обрати потрібний товар та оформити замовлення в один клік з доставкою по всій території України. Наші кваліфіковані консультанти завжди готові допомогти клієнтам зробити правильний вибір

Як захистити магазин від крадіжок?


Абсолютно будь-який супермаркет, бутік, аптека та інші торгові точки потребують захисту від несумлінних відвідувачів. Отже, як захистити магазин від крадіжки? Мабуть, варто розпочати з встановлення системи безпеки, яка допоможе боротися із цією проблемою. В електронному каталозі нашого онлайн-шопу ви зможете вибрати найсучасніші пристрої та системи безпеки, розроблені спеціально для шоу-румів, міні-маркетів, заправних станцій та інших об'єктів торгівлі. Якщо ви не знаєте, яке обладнання найкраще підійде для вашого бізнесу, скористайтесь консультацією спеціаліста «Антикражка».


На нашому сайті представлені окремі пристрої та комплексні системи, які забезпечують вільний доступ покупців до продукції вашої торгової зали. Серед усього асортименту особливою популярністю серед наших клієнтів є:


  • детектори магнітних знімачів MagnetGuard;
  • захисні етикетки;
  • протикрадіжні датчики;
  • системи відеонагляду.

У більшості випадків, для захисту товарів від крадіжок у магазинах косметики, парфумерії, аксесуарів, нижньої білизни використовують такі системи:

Акустомагнітні.

Електромагнітні.

Такі пристрої встановлюються на вході/виході в торговий зал, а на касах монтуються деактиватори.

Наші експерти впевнено заявляють, що акустомагнітні системи захисту від крадіжок у магазинах косметики, парфумерії, побутової хімії та інших дрібних товарів показали велику ефективність на практиці. Цьому сприяли такі параметри:

клиноподібна форма захисної етикетки дозволяє розташувати її всередині упаковки без пошкодження або розтину останньої;

застосування безконтактного деактиватора із оповіщенням звуковим сигналом про деактивацію суттєво полегшує роботу персоналу (касири не витрачають час на пошук захисної етикетки, щоб деактивувати її вручну).

Безперечно, кожен захист від крадіжок у магазинах такого типу має свої переваги та недоліки. Кожен клієнт сам повинен вирішити, яке обладнання чи пристрій підійде краще для бізнесу, а наші кваліфіковані консультанти намагатимуться допомогти зробити правильний вибір.


Захист від крадіжки у магазинах одягу

У сучасних бутиках брендового одягу основною метою антикрадіжних систем є оповіщення адміністрації чи представника служби безпеки про спробу винесення неоплачених лотів за межі торгового залу. Продукція, що ми пропонуємо, характеризується високою ефективністю, простотою експлуатації та невибагливістю в обслуговуванні. До них відносяться як вищевказані акустомагнітні (функціонують на радіохвилі в 58 Гц) та електромагнітні (працюють на частотах від 16 Гц до 12,5 кГц), так і радіомагнітні (активні на декількох частотах – 8,2 МГц та 71,218 Гц), та радіочастотні (Діючі на частоті 8,2 МГц).

Максимальну ефективність у торгових залах шоу-румів та брендових бутіків показали антикрадіжні системи, засновані на радіочастотній технології (8,2 МГц).Защита одежды от кражи в магазине

Світлову та звукову сигналізацію активує попадання котушки індуктивності та мікроконденсатора в область активності електромагнітного поля. Стандартні мітки виконані з фольги на паперовій основі, тому їх можна легко екранувати монеткою або іншим металевим предметом. Для більшої безпеки торгових позицій використовуються мітки у вигляді стійкого до механічних пошкоджень та екранування пластикових брелоків із кріпленням у вигляді тонкої голки.

«Антикражка» пропонує радіочастотний захист одягу від крадіжки у магазині за доступними цінами. Вся продукція, представлена ​​в каталозі, відрізняється тривалим терміном служби, достатньою шириною контрольованих проходів та невисокою вартістю міток. На протикрадіжні системи ніяк не впливають температурні показники, навантаженість проходу та інше. Весь спектр обладнання доступний вам в одному місці.

За безкоштовною консультацією звертайтесь за вказаними на сайті телефонними номерами. Замовлення в режимі он-лайн приймаються 24/7.